Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Державної авіаційної служби України

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про  затвердження Авіаційних правил України «Правила охорони повітряних суден та інших важливих об’єктів цивільної авіації, забезпечення контролю доступу до них»

Державною авіаційною службою України відповідно до вимог статей 5, 11, частини дев’ятої статті 87  Повітряного кодексу України, пункту 51 Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, затвердженої Законом України від 21.03.2017 року № 1965-VIII, та з метою удосконалення контролю доступу, захисту повітряних суден та об’єктів у суб’єктах авіаційної діяльності цивільної авіації України розроблено проект наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила охорони повітряних суден та інших важливих об’єктів цивільної авіації, забезпечення контролю доступу до них» (далі – проект регуляторного акта).

              Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проекти регуляторних актів на 2019 рік.

             Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта слід надсилати на адресу Державної авіаційної служби України: 01135,                 м. Київ, проспект Перемоги, 14, тел./факс (044) 3515467, Е-mail:  Velentyn.Miziuk@avia.gov.ua  та на адресу Державної регуляторної служби України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, E-mail: mail@dkrp.gov.ua

            Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.

Пример