Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України України «Питання використання приаеродромної території»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Питання використання приаеродромної території» (далі – проєкт регуляторного акта), підготовлений на виконання вимог Закону України від 17 жовтня 2019 р. № 199-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» та пункту 55 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1413.
Проектом регуляторного акта пропонується затвердити:

Порядок встановлення обмежень використання приаеродромної території, який визначає вимоги до розроблення, погодження та затвердження обмежень використання приаеродромної території (поверхонь обмеження перешкод, зон обмежень забудови щодо умов авіаційного шуму, захисних зон аеронавігаційного обладнання, а також обмежень, пов’язаних із заходженням на посадку та вильотом на аеродромі, використанням зон для виконання навчально-тренувальних та інших видів польотів), їх складу, змісту, форми;
Порядок визначення у містобудівних умовах та обмеженнях граничної висоти та планувальних обмежень забудови земельних ділянок на приаеродромній території та взаємодії з цією метою уповноваженого органу містобудування та архітектури з експлуатантом аеродрому, уповноваженим органом з питань цивільної авіації та/або уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі державної авіації, отримання відомостей про перевищення аеродрому державної авіації (перевищення найвищої точки посадкової площі над рівнем моря);

Зміни до Положення про використання повітряного простору України.
Проект регуляторного акта розміщено на офіційному вебсайті Державної авіаційної служби України у розділі «Регуляторна діяльність» › «Проекти регуляторних актів на 2020 рік».
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта слід надсилати на адресу Державної авіаційної служби України: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, Yuliya.Kushpil@avia.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.