Повідомлення про оприлюднення Проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила сертифікації та затвердження зареєстрованих агентів, відомих вантажовідправників»

Державною авіаційною службою України відповідно до вимог статей 5, 11 Повітряного кодексу України, пункту 124 Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, затвердженої Законом України від 21 березня    2017 року № 1965-VIII, а також з метою впровадження порядку сертифікації та затвердження зареєстрованих агентів, відомих вантажовідправників розроблено проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила сертифікації та затвердження зареєстрованих агентів, відомих вантажовідправників» (далі – проєкт регуляторного акта).

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проекти регуляторних актів на 2020 рік.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта слід    надсилати на адресу Державної авіаційної служби України: 01135,  м. Київ, проспект Перемоги, 14, тел./факс (044) 3515467, Е-mail: Velentyn.Miziuk@avia.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, E-mail: mail@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проєкту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.