Повідомлення про оприлюднення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Змін до деяких наказів Державної авіаційної служби України»

Державною авіаційною службою України відповідно до вимог статей 5 та 11 Повітряного кодексу України, пункту 78 та 122 Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, затвердженої Законом України від 21 березня 2017 року № 1965-VIII, а також з метою приведення нормативно-правових актів у сфері авіаційної безпеки у відповідність до вимог стандартів та рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації розроблено проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Змін до деяких наказів Державної авіаційної служби України» (далі – проєкт регуляторного акта).

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проекти регуляторних актів на 2021 рік.

        Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта слід    надсилати на адресу Державної авіаційної служби України: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, тел./факс (044) 3515467, Е-mail:  Velentyn.Miziuk@avia.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, E-mail: mail@dkrp.gov.ua

        Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються з 11.03.2021 протягом 30 календарних днів у письмовому та/або електронному вигляді.