Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила та порядок аеронавігаційного обслуговування. Управління аеронавігаційною інформацією»

Державною авіаційною службою України розроблено проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила та порядок аеронавігаційного обслуговування. Управління аеронавігаційною інформацією» (далі – проєкт регуляторного акта) відповідно до частини першої, третьої, п’ятої статті 11 Повітряного кодексу України, підпункту 44 пункту 4 Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2014 року № 520, з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обслуговування та управління аеронавігаційною інформацією, приведення підзаконних нормативно-правових актів до вимог законів України, стандартів і рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації та вимог Євроконтролю.

Проєкт наказу разом з пояснювальною запискою розміщено на сайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проєкти регуляторних актів на 2021 рік.

Аналіз регуляторного впливу до проєкту наказу розміщено на сайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проєкти регуляторних актів на 2021 рік =>Аналіз регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу можуть надаватися заінтересованими юридичними та фізичними особами протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення на адреси:

01135, м. Київ, пр. Перемоги, 14, – Державна авіаційна служба України:

тел./факсом (044) 351-52-90/(044) 351-55-00; E-mail: Oleksandr.Kamashev@avia.gov.ua

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 – Державна регуляторна служба України: E-mail: mail@dkrp.gov.ua