Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури для повітряних суден аматорської конструкції»

Проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України  «Технічні вимоги та адміністративні процедури для повітряних суден аматорської конструкції» (далі – проєкт регуляторного акта), підготовлений відповідно до статей 5, 11 Повітряного кодексу України  з метою врегулювання порядку підтвердження придатності повітряного судна аматорської конструкції для виконання безпечного польоту.

Проєктом регуляторного акта пропонується встановити технічні вимоги, що містять мінімальні вимоги до повітряного судна аматорської конструкції з метою підтвердження придатності для виконання безпечного польоту та адміністративні процедури для отримання висновку уповноваженого органу з питань цивільної авіації про підтвердження придатності повітряного судна аматорської конструкції для виконання безпечного польоту.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Державної авіаційної служби України у розділі «Регуляторна діяльність» › «Проекти регуляторних актів на 2021 рік».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта слід надсилати на адресу Державної авіаційної служби України: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, aid@avia.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються з 18 травня 2021 року протягом 30 календарних днів  у письмовому та/або електронному вигляді.