Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Державіаслужби

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Порядок сповіщення про події в галузі цивільної авіації, розгляду отриманої інформації, її аналізу та вжиття відповідних заходів»

Державною авіаційною службою України відповідно до частин третьої, сьомої статті 11, частини другої статті 21 Повітряного кодексу України, підпункту 65 пункту 4 Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2014 року № 520, Закону України «Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу» розроблено проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Порядок сповіщення про події в галузі цивільної авіації, розгляду отриманої інформації, її аналізу та вжиття відповідних заходів» (далі – проєкт регуляторного акта)..

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проекти регуляторних актів на 2019 рік.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта слід надсилати на адресу Державної авіаційної служби України: 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, тел./факс (044)3515075, (044)3515508 е-mail: Andriy.Stetsko@avia.gov.ua Vladyslav.Babenko@avia.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проєкту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.

Пример

АНКЕТА

анонімного опитування щодо наявності корупційних ризиків  у діяльності Державної авіаційної служби України

Дякуємо Вам за сповіщення