Проекти технічної допомоги

Наразі Державіаслужбою реалізовуються 3 проєкти міжнародної технічної допомоги.

  • Підтримка Державної авіаційної служби України в зміцненні її спроможності з питань льотної експлуатації цивільних повітряних суден (OPS) та сертифікації льотного екіпажу цивільної авіації (FCL)
    Реалізація проекту передбачає гармонізацію національного законодавства з ЄС у сфері OPS та FCL, що сприятиме розвитку вітчизняних авіакомпаній, збільшенню пасажиропотоку      та збільшенню надходжень до державного та місцевих бюджетів.
  • Сприяння та підтримка країн Східного партнерства та Центральної Азії у галузі цивільної авіації.
    Реалізація проєкту передбачає впровадження Європейських нормативно-правових актів у галузі цивільної авіації, передбачених проєктом Угоди про спільний авіаційний простір, впровадження в Україні еквівалентного Європейському Союзу рівня безпеки авіації, розвиток ринку авіаційних перевезень, збільшення пасажиропотоку в Україні.
  • Збіжність систем сертифікації між Європейським Агентством з безпеки польотів (EASA) та Державною авіаційною службою України.
    Реалізація проєкту передбачає досягнення збіжностей систем сертифікації на основі Домовленості між Державною авіаційною службою України та Європейською Комісією щодо збіжності систем сертифікації для ефективної імплементації Угоди про спільний авіаційний простір.