Очищення влади

Повідомлення Файли Інформація щодо проходження перевірки
11 грудня 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо Грошева Сергія Юрійовича, який обіймає посаду державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу нормативного забезпечення управління системою авіаційної безпеки Декларація  Грошева С.Ю.
11 грудня 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо Білоуса Олександра Володимировича, який обіймає посаду державного
інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу нормативного забезпечення управління системою авіаційної безпеки
Декларація Білоуса О.В.
09 листопада 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо ШАПАВАЛОВОЇ Юлії Ігорівни, яка обіймає посаду державного
інспектора з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден
відділу великих повітряних суден управління сертифікації типу авіаційної
техніки департаменту льотної придатності
Заява Шапавалової Ю.І.

Декларація Шапавалової Ю.І.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шапавалової Ю.І, не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
05 листопада 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо  Гурєєвої Лариси Миколаївни, як обіймає посаду державного інспектора з
авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу сертифікації аеродромів
управління аеродромів та аеропортів департаменту авіаційних перевезень,
аеропортів та міжнародного співробітництва
Декларація Гурєєвої Л.М.

Заява Гурєєвої Л.М.

29 жовтня 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо  Волкової Ірини Віталіївни, яка претендує на зайняття посади головного спеціаліста відділу координації польотів – Центральна диспетчерська служба ЦА управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва Декларація Волкової І.В. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Волкової І.В., не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
29 жовтня 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо Катерного Володимира Станіславовича, який претендує на зайняття посади начальника управління стратегічного розвитку Декларація Катерного В.С. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Катерного В.С., не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
25 жовтня 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо України Вошкулата Олександра Анатолійовича, державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу аналітичного забезпечення управління системою авіаційної безпеки Заява Вошкулата О.А.

Декларація Вошкулата О.А.

24 жовтня 2018 року в  Державній авіаційний службі розпочато проведення перевірки щодо  Котовича Валерія Володимировича, який обіймає посаду державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу підготовки з авіаційної безпеки управління системою авіаційної безпеки Декларація Котовича В.В.

Заява Котовича В.В.

09 жовтня 2018 року в  Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Лопушанського Олександра Олександровича, який обіймає посаду державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден відділу авіаційного обладнання управління сертифікації типу авіаційної техніки департаменту льотної придатності для оприлюднення на офіційному веб-сайті Державної авіаційної служби України. Заява Лопушанського О.О. 
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лопушанського О.О., не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
09 жовтня 2018 року в  Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Кислого Павла Олександровича, який обіймає посаду державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден відділу авіаційних двигунів управління сертифікації типу авіаційної техніки департаменту льотної придатності Заява Кислого П.О.

Декларація Кислого П.О.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кислого П.О., не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
10 вересня 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Славіхіна Василя Миколайовича, який обіймає посаду державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу нагляду за безпекою польотів у системі ОрПР та при аеронавігаційному обслуговуванні департаменту аеронавігації Заява Славіхіна В.М.  За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Славіхіна В.М., не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
10 вересня 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Підвисоцької Анастасії Валентинівни, яка претендує на зайняття посади головного спеціаліста відділу координації польотів – Центральна диспетчерська служба ЦА управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва Заява Підвисоцької А.В. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Підвисоцької А.В., не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
06 серпня 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Стародубця Миколи Віталійовича, який претендує на зайняття посади головного спеціаліста відділу претензійно – позовної роботи юридичного управління. Заява Стародубця М.В.  За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Стародубця М.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
02 січня 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Франковського Олексія Володимировича , який на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден відділу малих повітряних суден управління сертифікації типу авіаційної техніки департаменту льотної придатності. Заява Франковський О.В.
29 січня 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Потебні Володимира Миколайовича , який на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу метеорологічного обслуговування (МЕТ) департаменту аеронавігації для . Заява Потебні В.М.
29 січня 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Бихала Івана Васильовича, який на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу метеорологічного обслуговування (МЕТ) департаменту аеронавігації. Заява Бихала І.В.
02 лютого 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Мізюка Валентина Васильовича, який на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу центральної регіональної інспекції управління регіональних інспекцій департаменту льотної експлуатації. Заява Мізюк В.В.
02 лютого 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Іванової Ганни Володимирівни, яка на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу сертифікації суб’єкта аеропортової діяльності управління аеродромів та аеропортів департаменту   авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва. Заява Іванова Г.В.
02 лютого 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Оскілко Римми Анатоліївника, яка на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу південно – західної регіональної інспекції управління регіональних інспекцій департаменту льотної інспекції. Заява Оскілко Р.А.
21 лютого 2018 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Михайлевич Тетяни Миколаївни, яка на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією відділу загального призначення та безпілотних літальних апаратів управління виконання польотів департаменту льотної експлуатації. Заява Михайлевич Т.М.
 27 листопада 2017 року в Державній авіаційний службі України розпочато проведення перевірки щодо Стародубця Михайла Віталійовича, який на час застосування положення Закону України «Про очищення влади» претендує на зайняття посади головного спеціаліста відділу інформаційних систем та технологій управління справами  Заява Стародубця М.В. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Стародубця М.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
 07.09.2017 р. в Державній авіаційній службі України розпочато проведення перевірки щодо Лобана Ігоря Володимировича державного інспектора з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден відділу великих повітряних суден управління сертифікації типу авіаційної техніки департаменту льотної придатності.  заява Лобана І.В.
За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Велігоши Ю.М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
 30.05.2018 р. в Державній авіаційній службі України розпочато проведення перевірки щодо Демченка Павла Михайловича, який обіймає посаду державного інспектора з авіаційного нагляду за безпекою авіації відділу сертифікації аеродромів управління аеродромів та аеропортів департаменту авіаційних перевезень Заява Демченка П.М.