ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ В ДЕРЖАВІАСЛУЖБІ

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПРАЦІВНИКАМИ ДЕРЖАВІАСЛУЖБИ

Для прийому повідомлень про вчинення протиправних дій чи бездіяльність працівниками Державної авіаційної служби України створено захищену електронну поштову скриньку – anticor@avia.gov.ua та окрему спеціальну телефонну лінію (044) 351-52-79.

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в Державній авіаційній службі України здійснюється безпосередньо працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Державіаслужби.

Інформація у повідомленні має містити один або декілька фактів про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) посадовими особами Державіаслужби, зокрема:

 • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
 • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
 • порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
 • порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
 • порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;
 • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
 • порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 49-52 Закону;
 • порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

 • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада в Державній авіаційній службі;
 • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
 • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через захищену електронну пошту Державної авіаційної служби України, направляються з підписом у сканованому вигляді.

 Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії – цілодобово.

Ви можете повідомити (в тому числі анонімно) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”.

Cпеціальна телефонна лінії (044) 351-52-79

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону “Про запобігання корупції” підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.