ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ В ДЕРЖАВІАСЛУЖБІ

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПРАЦІВНИКАМИ ДЕРЖАВІАСЛУЖБИ

Внутрішні канали по яким працівники Державіаслужби можуть здійснити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

anticor@avia.gov.ua – захищена електронна поштова скринька;
– окрема анонімна телефонна лінія (автовідповідач/факс) – (044) 351-56-65 (цілодобово);
– внутрішня телефонна лінія – 156-65.

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в Державній авіаційній службі України здійснюється безпосередньо працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Державіаслужби.

Інформація у повідомленні має містити один або декілька фактів про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) посадовими особами Державіаслужби, зокрема:

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через захищену електронну пошту Державної авіаційної служби України, направляються з підписом у сканованому вигляді.

 Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.

Окрема анонімна телефонна лінія (автовідповідач/факс) цілодобово – (044) 351-56-65.

Ви можете повідомити (в тому числі анонімно) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”.

Cпеціальна телефонна лінії (044) 351-52-79

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону “Про запобігання корупції” підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.