ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ В ДЕРЖАВІАСЛУЖБІ

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПРАЦІВНИКАМИ ДЕРЖАВІАСЛУЖБИ

Внутрішні канали по яким працівники Державіаслужби можуть здійснити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

anticor@avia.gov.ua – захищена електронна поштова скринька;

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в Державній авіаційній службі України здійснюється безпосередньо працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Державіаслужби.

Інформація у повідомленні має містити один або декілька фактів про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) посадовими особами Державіаслужби, зокрема:

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через захищену електронну пошту Державної авіаційної служби України, направляються з підписом у сканованому вигляді.

 Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.

ФОРМА повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в Державній авіаційній службі України

Якщо Вам стали відомі факти факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Державіаслужби, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти.

Для надання можливості розпочати перевірку повідомлення повинно мати такі реквізити:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
  • текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України “Про запобігання корупції”, яка може бути перевірена;
  • прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

АНКЕТА

анонімного опитування щодо наявності корупційних ризиків  у діяльності Державної авіаційної служби України

Дякуємо Вам за сповіщення