ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ В ДЕРЖАВІАСЛУЖБІ

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ПРАЦІВНИКАМИ ДЕРЖАВІАСЛУЖБИ

Для прийому повідомлень про вчинення протиправних дій чи бездіяльність працівниками Державної авіаційної служби України створено захищену електронну поштову скриньку – anticor@avia.gov.ua та окрему спеціальну телефонну лінію (044) 351-52-79.

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в Державній авіаційній службі України здійснюється безпосередньо працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Державіаслужби.

Інформація у повідомленні має містити один або декілька фактів про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) посадовими особами Державіаслужби, зокрема:

УВАГА! Письмові повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через захищену електронну пошту Державної авіаційної служби України, направляються з підписом у сканованому вигляді.

 Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії – цілодобово.

Ви можете повідомити (в тому числі анонімно) про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”.

Cпеціальна телефонна лінії (044) 351-52-79

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону “Про запобігання корупції” підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів від дня його отримання.