Проект правил використання повітряного простору частково враховує коментарі громадськості

Засідання робочої групи з підготовки проекту правил експлуатації безпілотних повітряних суден, що відбулось на минулому тижні, було присвячено черговому розгляду проекту правил використання повітряного простору України.
Начальник відділу організації повітряного руху Андрій Федяков поінформував, що в остаточній редакції проекту правил пропозиції та коментарі громадськості враховані в частині, що не суперечить позиціям інших зацікавлених сторін, зокрема Міністерства оборони України. Передусім це стосується максимальної висоти польотів, що здійснюються без подання заявок  та отримання дозволів на використання повітряного простору.
Додатково представники ДП «Украерорух» зупинились на питаннях безпечного використання повітряного простору та особливостях об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України.
Як результат, подальші зміни до умов використання повітряного простору безпілотними повітряними суднами будуть здіснюватись разом із впровадженням правил експлуатації БПС.