Проєкт SAFER-U (Розвиток авіаційної законодавчої бази України шляхом наближення до законодавства ЄС)

Ласкаво просимо на сторінку проекту SAFER-U. Тут ви знайдете детальну інформацію про проєкт, останню нову інформацію та про майбутні події. Ми будемо оновлювати сторінку в ході реалізації проєкту.

Резюме проєкту

Проєкт SAFER-U (Розвиток авіаційної законодавчої бази України шляхом наближення до законодавства ЄС) був розпочатий Європейською Комісією в березні 2019 для підтримки Державної авіаційної служби України (ДАСУ).

Проєкт SAFER-U буде зосереджений на вдосконаленні українських правил безпеки польотів в сферах льотної експлуатації цивільних повітряних суден (OPS) та сертифікації льотного екіпажу цивільної авіації (FCL) і вимагатиме від усіх зареєстрованих українських авіакомпаній, навчальних організацій та льотного екіпажу відповідати новим стандартам.

Проєкт повинен сприяти підготовці до імплементації відповідних положень, що випливають із Угоди про CAП між ЄС та Україною, Робочих домовленостей (WA) між Державною авіаційною службою України (ДАСУ) та Європейським агентством з безпеки авіації (EASA).

 Проєкт фінансується Європейським Союзом, його бюджет складає 2,5 млн євро. Проєкт триватиме три роки – з 2019 по 2022 рр.

Контакти

Представництво Європейського Союзу в Україні
Адреса: вул. Володимирська, 101 Київ,
01033, Україна
тел:    +38 044 390 80 10 факс: +38 044 390 80 15
Керівник проєкту в Україні:
Кахі Кваташидзе,
Менеджер проєкту:
Річард Добсон,
Richard.Dobson@caa.co.uk тел: +441293573783
Керівник з комунікаційних питань:
Стюарт Коатс,
Stuart.Coates@caa.co.uk тел: +441293573562

АНКЕТА

анонімного опитування щодо наявності корупційних ризиків  у діяльності Державної авіаційної служби України

Дякуємо Вам за сповіщення