SAFER-U проводить семінари для персоналу ДАCУ з питань фінансового нагляду за авіаційними експлуатантами та ліцензування авіаперевізників

Проєкт SAFER-U (Розвиток авіаційної законодавчої бази України шляхом наближення до законодавства ЄС) продовжує проводити семінари для персоналу ДАСУ (Державної авіаційної служби України). В листопаді 2020р. команда проєкту провела семінари з питань фінансового нагляду за авіаційними експлуатантами та ліцензування авіаперевізників.

Семінар з питань ліцензування авіаперевізників провів Фернандо Альмагро Наварро (Fernando Almagro Navarro), керівник відділу нагляду за авіаційними перевезеннями та іноземними операторами Державного агентства з безпеки польотів та авіаційної безпеки Іспанії (AESA). Мартінес Кастаньо Хорхе Мануель (Martínez Castaño Jorge Manuel), керівник відділу експлуатаційного ліцензування, економічного нагляду та з лізінгових питань AESA провів робочий семінар з фінансового нагляду за авіаційними експлуатантами.

З початку реалізації проєкту в 2019 році, консорціум співпрацює з авіаційним регулятором України з  метою адаптації національних положень з питань льотної експлуатації та сертифікації льотного екіпажу згідно норм EASA. Метою цих двох семінарів було надати персоналу ДАСУ роз’яснення Регламенту (ЄС) 1008/2008 та ознайомити учасників з правовими та фінансовими зобов’язаннями авіаційних органів згідно з правилами EASA. Семінари доповнили інші заходи, які проводились в Україні в рамках проєкту TRACECA II, який фінансувався ЄС (2012-2015 рр.), та в рамках проєкту Східного партнерства EASA в Центральній Азії (2016-2020 рр.).

 

В згаданих робочих семінарах прийняли участь 17 співробітників ДАСУ з управлінь льотної експлуатації, сертифікації льотного екіпажу, авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва, відділу економічного аналізу та контролю за страхуванням. Учасників розділили на віртуальні класи із додатковими заходами безпеки для безпечного проведення навчання в умовах COVID-19.

16 листопада 2020р. команда проєкту організувала практичне заняття до семінару, проведеного 29 жовтня з питань переліку мінімального обладнання. Під час цієї сесії учасникам були надані тематичні дослідження та практичні приклади для подальшого вдосконалення їх знань та навичок в рамках Регламенту (ЄС) 965/2012.

“Оскільки ми продовжуємо виконувати цілі проєкту SAFER-U, я хотів би подякувати нашим партнерам за їх відданість та зусилля в ці безпрецедентні часи. Маючи декілька заходів попереду, ми продовжуємо співпрацювати з нашими колегами в Україні для успішного прийняття регламентів ЄС “, прокоментував Кахі Кваташидзе, керівник групи експертів проєкту SAFER-U.

За додатковою інформацією звертайтесь до Стюарта Коатс (Stuart Coates), e-mail: stuart.coates@caa.co.uk або за телефоном +44 330 138 2226.