Спеціалісти Державіаслужби долучились до обговорення актуальних питань роботи з аеронавігаційною інформацією

23 лютого 2017 року відбулось методичне заняття за участю представників Державіаслужби, Украероруху, авіакомпаній та експлуатантів аеродромів (аеропортів), присвячене питанням роботи з аеронавігаційною інформацією.
Тема: «Гармонізація зусиль з інформування користувачів повітряного простору щодо аеронавігаційної інформації, яка публікується в Об’єднаному пакеті аеронавігаційної інформації (ОПАНІ), в контексті переходу на електронний англо-український формат ОПАНІ».

Під час заняття розглядалась низка питань, зокрема:
1. Структура, формат і наповнення елементів ОПАНІ в контексті переходу на електронний англо-український формат надання публікацій закордонним і національним користувачам.
2. Дорожня карта ICAO щодо переходу від САІ до УАІ та її реалізація в Україні.
3. Укладання формальних домовленостей з постачальниками даних.
4. Впровадження електронних даних про місцевість і перешкоди на території України для потреб аеронавігації.
5. Вимоги міжнародних і національних документів щодо порядку підготовки й видання NOTAM.
6. Порядок подання, розгляду і погодження змін до ІВП (ІВПП). Вимоги діючих національних нормативних документів та застосована практика.
7. Управління якістю продукції та послуг САІ.
8. Проект Методики з розробки Інструкції з виконання польотів на аеродромі, вертодромі, постійних ЗПМ, пунктах запуску куль-пілотів та Інструкції з використання повітряного простору полігонів, кар’єрів, пунктів запуску метеорологічних радіозондів та пунктів проведення стрільб.