Тренінг курс з теоретичних та практичних аспектів імплементації вимог Part-145, визначених Регламентом ЄС № 1321/2014

У період з 17 по 21 жовтня 2016 відбувся візит експерту AESA  (Мадрид, Іспанія) до Державної авіаційної служби України (ДАСУ) в рамках проекту ЄС Твіннінг «Наближення законодавства України в галузі сертифікації аеродромів/аеропортів та льотної придатності до відповідних норма та стандартів ЄС» за напрямком компоненту В «льотної придатність».

Відповідно до Робочого плану проекту «Зміцнення технічного потенціалу ДАСУ в сфері льотної придатності», місія була направлена на ознайомлення з теоретичними та практичними аспектами імплементаційних вимог Part-145 – схвалення організацій з технічного обслуговування, визначених Регламентом ЄС № 1321/2014. (Commission Regulation (EU) No 1321/2014 on the continuing airworthiness of aircraft and aeronautical products, parts and appliances, and on the approval of organisations and personnel involved in these tasks)

Під час місії проведено навчальний курс, який допоміг спеціалістам ДАСУ краще зрозуміти застосування вимог Part-145 в повсякденній роботі. До даного тренінгу долучилися  представники департаменту льотної придатності та сектору управління ризиками.

Презентації були надані короткотерміновим експертом проекту Твіннінг- Marcelino Pazos Lameiro  (AESA, Мадрид).