У Державіаслужбі обговорено питання щодо забезпечення ефективної роботи Runway Safety Team на аеродромах/в аеропортах

У рамках проекту Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) «Runway Safety Go-Team to Ukraine» та з метою гармонізації правил та досвіду роботи відповідно до існуючих стандартів та рекомендованої практики ІСАО
02-04 липня 2019 року в Державній авіаційній службі України проведено семінар щодо забезпечення ефективної роботи Runway Safety Team (RST) на аеродромах/в аеропортах.

Під час заходу експертами ІСАО надано теоретичні та практичні рекомендації з ефективного впровадження Програми безпеки виконання операцій на злітно-посадових смугах (ЗПС) та порядку і методів виявлення небезпечних факторів та оцінки ризиків.

Однакове розуміння цілей, завдань та дій RST сприятиме впровадженню уніфікованого підходу до управління операціями на ЗПС. У майбутньому це допоможе покращити взаєморозуміння між операторами аеродромів, провайдерами, авіакомпаніями та іншими суб’єктами авіаційної діяльності, які залучені до діяльності на ЗПС і стане важливою складовою для підвищення рівня безпеки польотів в Україні.