У Державіаслужбі пройшов тренінг управлінсько-комунікативної компетентності

Протягом 03 – 04 жовтня 2019 року заступник директора Української школи урядування – директор тренінгового центру Зоя Гаркавенко провела для керівників та заступників керівників структурних підрозділів Державіаслужби тренінг управлінсько-комунікативної компетентності.

Дводенний тренінг передбачав проведення 6 сесій, на яких учасники мали можливість себе самопрезентувати та підвищити рівень своїх вмінь і навичок
у командній роботі.

Крім того, за допомогою практичних вправ, рольових ігор, практикумів і стратегічних сесій учасники розвивали свої управлінські та комунікативні вміння.

Під час підведення підсумків тренінгу його учасники поділилися своїми враженнями та висловили тренеру Зої Гаркавенко слова вдячності за високий професійний рівень його організації і проведення.

 

Довідково: Українська школа урядування є закладом післядипломної освіти, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби. Одними із основних напрямів діяльності цієї школи є підвищення кваліфікації: державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників; державних службовців центральних органів виконавчої влади та інших державних органів, посади яких належать до 6-9 груп оплати праці.