У Державіаслужбі відбулася зустріч з питань забезпечення охорони навколишнього середовища в галузі цивільної авіації

15 листопада 2019 Державіаслужбою проведено спільну з представниками індустрії, громадськості та наукової спільноти робочу зустріч на тему «Забезпечення охорони навколишнього середовища в галузі цивільної авіації».

Під час заходу були розглянуті  питання нормативного регулювання, імплементація кращих норм та практик Європейського законодавства щодо охорони навколишнього середовища, особливості методології обчислення та вимірювання рівнів авіаційного шуму, збалансований підхід ІСАО до регулювання впливу шуму в аеропортах України та інші профільні напрямки.

Окрему увагу під час зустрічі  було приділено проекту NOMOS (Noise monitoring system), мета впровадження якого полягає в оприлюдненні інформації та підвищенні обізнаності населення щодо рівнів та контурів шуму навколо аеропортів, інтеграція інформації від українських аеропортів на одному ресурсі.

Спільне бачення цілей та визначеного підходу реалізації основних засад стане важливою складовою для підвищення рівня екологічної безпеки в галузі цивільної авіації України.