Консультації з громадськістю

Проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про внесення змін до Авіаційних правил України, Частина 21 «Сертифікація повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також організацій розробника та виробника» АПУ-21(Part-21)»: запрошуємо до електронних консультацій

Державна авіаційна служба України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про внесення змін до Авіаційних правил України, Частина 21 «Сертифікація повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також організацій розробника та виробника» АПУ-21(Part-21)» (далі – проєкт наказу), оприлюднений 17 листопада 2022 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі «Регуляторна діяльність» «Проекти регуляторних актів на 2022 рік» (www.avia.gov.ua).

Дата громадського обговорення: 20 грудня 2022 року о 14:00.
Кінцевий термін подачі заявки на участь у заході: до 9:00 год. 20 грудня 2022 року.

Метою прийняття проєкту наказу є вдосконалення авіаційних правил України, що регулюють діяльність цивільної авіації України з сертифікації повітряних суден, пов’язаних з ними виробів, компонентів та обладнання, а також організацій розробника та виробника з урахуванням сучасних вимог, технологій та стандартів, а також внесення інших нагальних змін, які виникли внаслідок їх практичного застосування.

Можливі наслідки прийняття проєкту наказу:
Негативних наслідків на суб’єктів авіаційної діяльності не очікується.

Місце і час проведення публічного громадського обговорення: 20 грудня 2022 року о 14:00, програмне забезпечення Cisco Webex Meetings.

Електронна адреса для надання коментарів та пропозицій, а також подання заявки на участь у публічному громадському обговоренні до проєкту наказу:
e-mail: Oleksii.Frankovskyi@avia.gov.ua

Відповідальні особи та контакти, за якими надаються консультації:
Управління сертифікації типу авіаційної техніки
Франковський Олексій Володимирович (044) 351-55-47, Oleksii.Frankovskyi@avia.gov.ua

Звіт про результати електронних консультацій буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.


ПРОЄКТ АВІАЦІЙНИХ ПРАВИЛ УКРАЇНИ «ПРАВИЛА ПОВІТРЯНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ»: ЗАПРОШУЄМО ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Державна авіаційна служба України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила повітряних перевезень вантажів» (далі – проєкт наказу), оприлюдненого 16 червня 2021 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів на 2021 рік. (https://cutt.ly/lmBQl1P)

Дата громадського обговорення: 23 липня 2021 року
Кінцевий термін подачі заявки на участь у заході: до 10 год. 22 липня 2021 року

Можливі наслідки прийняття проєкту наказу:
Вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює діяльність цивільної авіації України в сфері організації повітряних перевезень вантажів всіма суб’єктами авіаційної діяльності,
якізадіяні в перевезеннях вантажів авіаційним транспортом,з урахуванням сучасних вимог, технологій та стандартів, а також внесення інших нагальних змін, які виникли внаслідок їх
практичного застосування.

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, авіаційних перевізників, учасники авіаційного ринку та експерти авіаційної галузі.

Місце і час проведення публічного громадського обговорення:

23 липня 2020 року об 10:00 за адресою: просп. Перемоги, 14, м. Київ (кім. 1310).

Електронна адреса для надання заявки на участь у публічному громадському обговоренні:

e-mail: Nataliia.Grokholska@avia.gov.ua

Відповідальна особа та контакти, за якими надаються консультації:

Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва
Наталія Грохольська (044) 351 52 23, 098 497 77 22

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття
рішень за результатами обговорення.».


 

ПРОЄКТ НАКАЗУ ДЕРЖАВНОЇ АВІАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ АВІАЦІЙНИХ ПРАВИЛ УКРАЇНИ «ОРГАНІЗАЦІЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ» : ЗАПРОШУЄМО ДО ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

Державна авіаційна служба України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Організація повітряного руху» (далі – проєкт наказу), оприлюднений 23 червня 2021 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів на 2021 рік (https://cutt.ly/vmHYOuc).

Дата громадського обговорення: 05 серпня 2021 року.
Кінцевий термін подачі заявки на участь у заході: 02 серпня 2021 року.

Метою прийняття проєкту наказу є приведення нормативно-правових актів з питань організації використання повітряного простору України та повітряного простору над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху міжнародними договорами України покладена на Україну, у відповідність із вимогами стандартів та рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та документів Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) шляхом оновлення та адаптації правил та процедур організації та надання обслуговування повітряного руху цивільної авіації в Україні відповідно до Правил аеронавігаційного обслуговування «Організація повітряного руху» ІСАО.

Можливі наслідки прийняття проєкту наказу:
Негативних наслідків на суб’єктів авіаційної діяльності не очікується.

Місце і час проведення публічного громадського обговорення: 05 серпня 2021 року об
10:00, програмне забезпечення Cisco Webex Meetings.

Електронна адреса для надання коментарів та пропозицій, а також подання заявки на участь у публічному громадському обговоренні до проєкту наказу:
e-mail: Andriy.Fediakov@avia.gov.ua, Anastasiya.Bilko@avia.gov.ua

Відповідальні особи та контакти, за якими надаються консультації:
Управління аеронавігації
Федяков Андрій Віталійович (044) 351 53 58
Білько Анастасія Павлівна (044) 351 50 63

Звіт про результати електронних консультацій буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами
обговорення.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ І АНУЛЮВАННЯ ПРАВ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ : ЗАПРОШУЄМО ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Державна авіаційна служба України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Змін до Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній» (далі – проєкт наказу), оприлюдненого 18 червня 2020 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів на 2020 рік. (https://cutt.ly/GsmoUZD)

Дата громадського обговорення: 13 серпня 2020 року
Кінцевий термін подачі заявки на участь у заході: 11 серпня 2020 року

Можливі наслідки прийняття проєкту наказу:

Спрощення доступу авіаперевізників до ринків авіаперевезень, на яких існують обмеження і які заблоковані іншими перевізниками; спрощення процедури розгляду заяв щодо збільшення обсягу наданого права на експлуатацію повітряних ліній, щодо яких не передбачені обмеження; посилення контролю за здійсненням українськими авіаперевізниками вантажних повітряних перевезень в державах, щодо яких запроваджені санкції.

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, авіаційних перевізників, учасники авіаційного ринку та експерти авіаційної галузі.

Місце і час проведення публічного громадського обговорення: 13 серпня 2020 року об 11:00 за адресою: просп. Перемоги, 14, м. Київ (кім. 1310).

Електронна адреса для надання заявки на участь у публічному громадському обговоренні: e-mail: Svitlana.Kotova@avia.gov.ua

Відповідальні особи та контакти, за якими надаються консультації:

Департамент авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва
Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва
Ірина Шевчук (044) 351 52 15
Світлана Котова (044) 351 55 26

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.


ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО АВІАЦІЙНИХ ПРАВИЛ УКРАЇНИ «ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ»: ЗАПРОШУЄМО ДО ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ

Державна авіаційна служба України пропонує для громадських обговорення шляхом електронних консультацій проєкт наказу «Про затвердження Змін до Авіаційних правил України «Обслуговування повітряного руху» (далі – проєкт наказу), оприлюднений 29 травня 2020 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів на 2020 рік.

Термін проведення електронних консультацій: 01-15 червня 2020 року

Метою прийняття проєкту наказу є встановлення класифікації повітряного простору обслуговування повітряного руху відповідно до вимог Положення про використання повітряного простору України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року № 954, та впровадження поправки 52 до Додатка 11 «Обслуговування повітряного руху» до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію.

Можливі наслідки прийняття наказу на ключові інтереси заінтересованих сторін: нормативно-правове врегулювання процедур координації діяльності, що створює потенційну небезпеку для цивільних повітряних суден, визначення класифікації повітряного простору обслуговування повітряного руху та організації структури повітряного простору України

Електронна адреса для надання коментарів та пропозицій до проєкту наказу:
e-mail: Ihor.Shyshkovskyi@avia.gov.ua

Звіт про результати електронних консультацій буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.


ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ ТА БАГАЖУ: ЗАПРОШУЄМО ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Державна авіаційна служба України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Змін до Авіаційних правил України «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу» (далі – проєкт наказу), оприлюдненого 04 лютого 2020 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів на 2020 рік. ( https://avia.gov.ua/proekt-nakazuderzhaviasluzhbi-pro-zatverdzhennya-zmin-do-aviatsijnih-pravil-ukrayini-pravila-povitryanihperevezen-ta-obslugovuvannya-pasazhiriv-i-bagazhu/)

Дата громадського обговорення: 05 березня 2020 року

Кінцевий термін подачі заявки на участь у заході: 03 березня 2020 року

Можливі наслідки прийняття проєкту наказу:

Реалізація комплексних заходів із удосконалення нормативно-правової бази, що регулює діяльність цивільної авіації України у сфері організації повітряних перевезень пасажирів та багажу, шляхом приведення у відповідність до норм міжнародного законодавства, стандартів та рекомендованої практики ІКАО, спрощення формальностей. 

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, авіаційних перевізників, учасники авіаційного ринку та експерти авіаційної галузі.

Місце і час проведення публічного громадського обговорення:

05 березня 2020 року об 11:00 за адресою: просп. Перемоги, 14, м. Київ (кім. 1310).

Електронна адреса для надання заявки на участь у публічному громадському

обговоренні: e-mail: Olha.Rekeda@avia.gov.ua

Відповідальні особи та контакти, за якими надаються консультації:

Департамент авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва

Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва

Ірина Шевчук (044) 351 52 15

Ольга Рекеда (044) 351 52 92

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.