Україна розвиває повітряне сполучення з Катаром та Молдовою

Державна авіаційна служба України під час робочого візиту української делегації до м. Доха 27 жовтня підписала Меморандум про взаєморозуміння з авіаційною владою Держави Катар.

Документ підтвердив наміри сторін здійснювати пряме авіаційне сполучення між будь-якими містами України та Катару без обмежень по частоті рейсів.

Питання зняття обмежень щодо кількості призначених перевізників сторони домовились обговорити під час чергового раунду переговорів, призначених на перший квартал 2017 року.

Крім цього, 28 жовтня Державіаслужба провела консультації з делегацією Республіки Молдова з питань подальшого розвитку у галузі повітряного транспорту. Результатом зустрічі став протокол, в якому зафіксовано, що призначені перевізники обох сторін мають право виконувати регулярні польоти з нічними стоянками, починаючи з сезону зимової навігації ІАТА 2016-2017.

Сторони  також домовились розробити та підписати нову Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про повітряне сполучення. У зв’язку з цим, українська сторона висловила готовність направити проект відповідної угоди на адресу молдавської сторони.