Заступник директора департаменту – начальник управління – державний

Овчинніков Володимир Михайлович

Робочий: 351-50-96
E-mail: Volodymyr.Ovchynnikov@avia.gov.ua
Кімната: 1804

Відділ сертифікації організацій з технічного обслуговування

Заступник начальника управління- начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Дубінін Артем Віталійович

Робочий: 351-55-17
E-mail: Artem.Dubinin@avia.gov.ua
Кімната: 1804

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Чубін Марина Олександрівна

Робочий: 351-52-01
E-mail: Maryna.Chubin@avia.gov.ua
Кімната: 1804

Відділ підтримання льотної придатності повітряних суден складної конструкції

Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Головаш Сергій Степанович

Робочий: 351-55-21
E-mail: Sergiy.Golovash@avia.gov.ua
Кімната: 1811

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Смірнов Кирил Юрійович

Робочий: 351-56-06
E-mail: Kyryl.Smirnov@avia.gov.ua
Кімната: 1811

Відділ підтримання льотної придатності повітряних суден нескладної конструкції

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Бакаєв Борис Дмитрович

Робочий: 351-55-54
E-mail: Borys.Bakaiev@avia.gov.ua
Кімната: 1805

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Марчевська Олена Володимирівна

Робочий: 351-52-97
E-mail: Olena.Marchevska@avia.gov.ua
Кімната: 1809

Відділ сертифікації персоналу з технічного обслуговування

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Левченко Анна Володимирівна

Робочий: 351-54-68
E-mail:Anna.Levchenko@avia.gov.ua
Кімната:1808

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Політовський Василь Юстинович

Робочий: 351-55-89
E-mail: Vasyl.Politovskyi@avia.gov.ua
Кімната: 1808

Відділ реєстрації повітряних суден

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Коняєв Олександр Олександрович

Робочий: 351-53-22
E-mail: Oleksandr.Koniaiev@avia.gov.ua
Кімната: 1807

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Петрук Яна Анатоліївна

Робочий: 351-53-73
E-mail: Yana.Petruk@avia.gov.ua
Кімната: 1807