Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Грезін Сергій Олександрович

Робочий: 351-52-47
E-mail: Serhiy.Hrezin@avia.gov.ua
Кімната: 1710

Відділ малих повітряних суден

Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Криводубський Костянтин Семенович

Робочий: 351-52-80
E-mail: Kostyantyn.Kryvodubskyi@avia.gov.ua
Кімната: 1715

Відділ сертифікації розробників та виробників авіаційної техніки

Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Марченко Федір Сергійович

Робочий: 351-55-07
E-mail: Fedir.Marchenko@avia.gov.ua
Кімната: 1712

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Сироватка Валентин Федорович

Робочий: 351-53-24
E-mail: Valentyn.Syrovatka@avia.gov.ua
Кімната: 1712

Відділ великих повітряних суден

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Бражник Юрій Анатолійович

Робочий: 351-54-49
E-mail: Yuriy.Brazhnik@avia.gov.ua
Кімната: 
1710

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Лобан Ігор Володимирович

Робочий: 351-53-03
E-mail: Ihor.Loban@avia.gov.ua
Кімната: 1701

Відділ авіаційного обладнання

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Антошкін Геннадій Валентинович

Робочий: 351-52-55
E-mail: Hennadiy.Antoshkin@avia.gov.ua
Кімната: 1713

Відділ угод з льотної придатності та експлуатаційної документації

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Кокіна Олена Павлівна

Робочий: 351-55-31
E-mail: Olena.Kokina@avia.gov.ua
Кімната: 1715

Відділ авіаційних двигунів

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Дубров Сергій Борисович

Робочий: 351-52-46
E-mail: Sergii.Dubrov@avia.gov.ua
Кімната: 1714