Начальник управління

Журавльов Михайло Олегович

Робочий: 351-51-01
E-mail: Mykhaylo.Zhuravlov@avia.gov.ua
Кімната: 
1516

Відділ документаційного забезпечення та контролю за виконанням

 Заступник начальника управління – начальник відділу документаційного забезпечення та контролю за виконанням

Очковська Олена Семенівна

Робочий: 351-52-53
Рабочий факс: 351-56-92
E-mail: Olena.Ochkovska@avia.gov.ua
Кімната: 
1511

Заступник начальника відділу документаційного забезпечення та контролю за виконанням

Василенко Леся Миколаївна

Робочий: 351-53-99
E-mail: Lesya.Vasylenko@avia.gov.ua
Кімната: 1510

Відділ договірної та господарської роботи

Заступник начальника управління – начальник відділу договірної та господарської роботи

Бардик Сергій Петрович

Робочий: 351-52-81
Рабочий факс: 351-56-28
E-mail: Serhiy.Bardyk@avia.gov.ua
Кімната: 
1515

Заступник начальника відділу договірної та господарської роботи

Щербина Ольга В’ячеславівна

Робочий: 3515534
E-mail: Olha.Shcherbyna@avia.gov.ua
Кімната: 1515

Відділ інформаційних систем та технологій

Заступник начальника відділу інформаційних систем та технологій

Велігоша Юрій Миколайович

Робочий: 351-54-65
E-mail: Yurii.Velihosha@avia.gov.ua
Кімната:
 1517

Відділ видачі документів на право провадження авіаційної діяльності

Начальник відділу видачі документів на право провадження авіаційної діяльності

Пересунько Ольга Миколаївна

Робочий: 351-55-15
E-mail: Olga.Peresunko@avia.gov.ua
Кімната: 
1802