Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Дьомін Едуард Володимирович

Робочий: 351-54-11
E-mail: Eduard.Domin@avia.gov.ua
Кімната: 1304

Відділ сертифікації та нагляду за виконанням польотів транспортних перевезень

Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Волосовський Олександр Антонович

Робочий: 351-52-24
E-mail: Oleksandr.Volosovskyi@avia.gov.ua
Кімната: 1306

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Духоборов Володимир Вікторович

Робочий: 351-56-17
E-mail: Volodymyr.Dukhoborov@avia.gov.ua
Кімната: 1308

Відділ сертифікації та нагляду за виконанням авіаційних робіт

Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Сувейка Олег Михайлович

Робочий: 351-56-53
E-mail: Oleh.Suveika@avia.gov.ua
Кімната: 1311

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Поляков Володимир Іванович

Робочий: 351-54-61
E-mail: Volodymyr.Poliakov@avia.gov.ua
Кімната: 1311

Відділ інспекторів SAFA 

Завідувач сектору

Деменко Володимир Петрович

Робочий: 351-52-34
E-mail: Volodymyr.Demenko@avia.gov.ua
Кімната: 1107

 Управління виконання польотів складається з відділу сертифікації та нагляду за виконанням польотів транспортних перевезень, відділу сертифікації та нагляду за виконанням авіаційних робіт та відділу інспекторів SAFA.

Основними завданнями та функціями управління є:

Внесення пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері цивільної авіації.

Здійснення державного нагляду за безпекою цивільної авіації.

Здійснення сертифікації суб`єктів авіаційної діяльності, що виконують комерційні польоти.

Організація погодження та скасування погодження кандидатів на посади командно-керівного, командно-льотного складу експлуатантів цивільної авіації.

Здійснення державного нагляду за додержанням суб’єктами авіаційної діяльності, що виконують комерційні польоти, вимог нормативно-правових актів в сфері цивільної авіації.

Проведення планових та позапланових експлуатаційних інспектувань суб’єктів авіаційної діяльності та здійснення нагляду за виконанням сертифікаційних вимог експлуатантами.

Перевірка розробки та узгодження керівництв, правил, положень, інструкцій, експлуатаційних документів авіакомпаній та інші документи з питань організації льотної роботи та забезпечення безпеки польотів.

Здійснення інспектування іноземних повітряних суден на території 4 України у відповідності до міжнародних стандартів за правилами SAFA та законодавства України.

Організація проведення сертифікації експлуатантів та участь у сертифікації розробників та виробників авіаційної техніки, які сертифіковані Державіаслужбою.

Встановлення спеціальних обмежень D1 (за правилами візуального польоту тільки вдень), D2 (за правилами візуального польоту тільки вдень та вночі), D3 (інші обмеження які встановлюються Державіаслужбою) та здійснення схвалення спеціальних дозволів експлуатантам PBN, RVSM, MNPS, ETOPS, EFB, DG, NVIS, LVTO, CAT I/ II/ IIIA/ IIIB/ IIIC та здійснення контролю та нагляду.

Участь в узгодженні Керівництв з експлуатації, Керівництв з виконання польотів, мінімального переліку обладнання (MEL) експлуатантів, Керівництв управління безпекою польотів авіакомпаній, змін та доповнень до них.