ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ І АНУЛЮВАННЯ ПРАВ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ ПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ : ЗАПРОШУЄМО ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ І АНУЛЮВАННЯ ПРАВ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ : ЗАПРОШУЄМО ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Державна авіаційна служба України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Змін до Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній» (далі – проєкт наказу), оприлюдненого 18 червня 2020 року на офіційному вебсайті Державіаслужби у розділі Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів на 2020 рік. (https://cutt.ly/GsmoUZD)

Дата громадського обговорення: 13 серпня 2020 року
Кінцевий термін подачі заявки на участь у заході: 11 серпня 2020 року

Можливі наслідки прийняття проєкту наказу:

Спрощення доступу авіаперевізників до ринків авіаперевезень, на яких існують обмеження і які заблоковані іншими перевізниками; спрощення процедури розгляду заяв щодо збільшення обсягу наданого права на експлуатацію повітряних ліній, щодо яких не передбачені обмеження; посилення контролю за здійсненням українськими авіаперевізниками вантажних повітряних перевезень в державах, щодо яких запроваджені санкції.

Запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, авіаційних перевізників, учасники авіаційного ринку та експерти авіаційної галузі.

Місце і час проведення публічного громадського обговорення: 13 серпня 2020 року об 11:00 за адресою: просп. Перемоги, 14, м. Київ (кім. 1310).

Електронна адреса для надання заявки на участь у публічному громадському обговоренні: e-mail: Svitlana.Kotova@avia.gov.ua

Відповідальні особи та контакти, за якими надаються консультації:

Департамент авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва
Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва
Ірина Шевчук (044) 351 52 15
Світлана Котова (044) 351 55 26

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Державіаслужби не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.