Звіт про результати громадського обговорення проекту авіаційних правил «Технічні вимоги та адміністративні процедури щодо видачі свідоцтв та сертифікатів диспетчерів управління повітряним рухом»

1 лютого 2018 року Державіаслужба провела громадське обговорення проекту авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури щодо видачі свідоцтв та сертифікатів диспетчерів управління повітряним рухом». При обговоренні були присутні представники провайдерів аеронавігаційного обслуговування та навчальних закладів, що здійснюють підготовку спеціалістів з ОрПР у кількості 12 осіб.

Під час обговорення учасники обмінялись думками щодо положень запропонованого проекту авіаційних правил з урахуванням Регламенту Європейської Комісії від 20 лютого 2015 року (EU) № 2015/340, що встановлює технічні вимоги та адміністративні процедури щодо видачі свідоцтв та сертифікатів диспетчерів управління повітряним рухом.

В результаті обговорення учасники висловили основні зауваження та пропозиції щодо вдосконалення положень проекту Авіаційних правил, а також вирішили, що висловлені пропозиції буде надіслано в електронному вигляді до Державіаслужби до 7 лютого 2018 року для їх подальшого опрацювання.

Всі присутні висловили побажання найскорішого введення авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури щодо видачі свідоцтв та сертифікатів диспетчерів управління повітряним рухом».